20/09/2020

Tyson publikon video ku shihet fiziku i tij i jashtëzakonshëm edhe pse në moshën 53 vjeçare – duket gati për rikthim në boks

Mike Tyson u ka dhuruar tifozëve një video të re ku tregon fuqinë dhe shpejtësisë e tij, ndërsa vazhdon të punojë për meçin e bujshëm rikthyes.

53-vjeçari është duke stërvitur shumë përpara një rikthimi në ring, ku u fol shum për një trilogji ndaj kundërshtarit të vjetër Evander Holyfield.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *