20/09/2020

QKUK – PO DYSHON SE I VDIQ HALLA PËR SHKAK TË TRAJTIMIT TË PANDËRGJEGJSHËM NGA MJEKËT

Një person ka raportuar policinë se dyshon se në QKUK ka ndërruar jetë viktima femër, halla e tij, si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personi shëndetësor.

Rasti ka ndodhur më 30 korrik, njofton Insajderi.

Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti, ndërsa trupi i pa jetë i viktimës nuk dërgohet për obduksion, thuhet në raportin e policisë./Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *