Në familjen e saj është shtuar edhe një anëtar.

Agnesa Vuthaj është bërë teze, motra e saj gjatë së premtes solli në jetë një fëmijë, shkruan lajmi.net.

Modelja këtë lajm të gëzueshëm e ndau me fansat e saj përmes një postimi në Instagram, ku zbuloi edhe imazhin e nipit të saj.

“Dhe jeta vazhdon… Mire se erdhe shpirti i tezit. Meqe s’takohemi dot kete kohe, do sjelle ca kujtime te bukura sebashku nga fillimi i vitit”, ka shkruar Agnesa në postimin e bërë. /Lajmi.net/

By admin

Leave a Reply