Blerim Destani publikon një fotografi nga adoleshenca në ditëlindjen e tij

Posted by

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani, feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast e ka shpërndarë një fotografi nga vitet e adoleshencës.

“Jam i lumtur që kam pasur një fëmijëri, para se të na pushtonte teknologjia”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Ai ka marrë urime të shumta nga fansat dhe miqtë e tij, në mesin e të cilëve edhe personalitete të njohura shqiptare, si Taulant Xhaka, Fatos Kryeziu, Pajtim Kasami, Milot Rashica, 2po2, Lumi B, Lyrical Son, Albana Osmani, Ardian Bujupi dhe shumë të tjerë.

Leave a Reply