Avokati nga Drenasit, Gazmend Halilaj, thotë se është plagosur para shtëpisë së tij, ndërsa ka publikuar edhe disa fotografi.

Halilaj, i cili u bë i njohur vitin e kaluar pas skandalit të vajzës së mitur në Drenas, thotë se ai është “gjuajtur për t’u vrarë”.

“Vllezer para shtepisntime ke gjujten mem vra. Kam plage nt trup”, ka shkruar Halilaj në Facebook.

Avokati ka publikuar në Facebook disa fotografi, ku shihet një veturë e dëmtuar dhe dora e një njeriu me një plagë.

Halilaj ditë më parë ka thënë se është kërcënuar nga kryetari i degës së PDK’së në Skenderaj, Sami Lushtaku.

Vllezer para shtepis time me gjujten mem vra. Kam plage nt trup.Vitin qe shkoj me aktakuza të montune u munduan mem…

Publicată de Gazmend Halilaj pe Marţi, 14 aprilie 2020

By admin

Leave a Reply