Ledri Vula sjell bashkëpunimin e ri “100” me Lyrical Son dhe Singin

Posted by

Reperët Ledri Vula, Lyrical Son dhe Singi kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“100” titullohet kënga e tyre e re, e cila është publikuar në kanalin YouTube edhe me video-klip.

Teksti i këngës është shkruar nga vet interpretuesit, gjersa për regjinë e klipit është kujdesur Vin Arfuso.

Xhirimet e klipit janë kryer në New York.

Kjo këngë është pjesë e albumit më të ri nga Ledri Vula, “10/10”, që është publikuar javë më parë dhe është pritur mirë nga fansat e tij.

Ledri ka publikuar të gjitha këngët e albumit në platformat online, teksa shumica prej tyre janë vizualizuar edhe me klipe. 

Burimi:Telegrafi

Leave a Reply