Madonna thotë se humbi tre njerëz të dashur brenda 24 orësh

Posted by

Ylli i muzikës pop, Madonna ka pranuar se është duke vuajtur pasi humbi kushëririn dhe dy shoqet e saja gjatë pandemisë së coronavirusit.

Ajo e tregoi lajmin tragjik në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ku theksoi se ka vuajtur nga netët pa gjumë, shkruan Mirror Të tre personat më të dashur për të ndërruan jetë brenda 24 orëve.

Mbretëresha e muzikës pop është parë duke u ulur në një makinë shkrimi duke lexuar nga një copë letër dhe fillon duke thënë: “Ditari i karantinës, numri nëntë. Ne nuk mund të kemi gjithmonë një ditë të mirë”.

Madonna vazhdon të thotë se është duke kaluar mesnata, ndërsa vazhdon të regjistrojë videon e saj.

“Shtiza e djegur bën rrugën e saj në thelbin e mua dhe më rrëzon këmbën, dhe unë nuk mund të përqendrohem në asgjë, përveç idesë së një rregullimi, dhe pyes veten se çfarë forme do të marrë”, thotë Madona, e cila më pas rrëfen lajmin e hidhur për humbjen e “tre miqve në 24 orët e kaluara”.

Edhe pse nuk përmendi nëse të gjitha vdekjet ishin të lidhura me coronavirusin, ajo tha se miku i saj, Orlando Puerta, ndërroi jetë nga një infeksion i sipërm respirator.

Pasi ndau lajmin e trishtuar me fansat, këngëtarja ikonike drejtoi bisedën me djalin e saj, duke zbuluar se ai do të tallte dëmtimin e saj të gjatë në gju.

Klipi i çuditshëm kalon në një efekt bardh e zi, duke treguar Madonnan që mbante një skulpturë të një figure të shtypur në majë të një topi.

Leave a Reply