Maqedoni, fqinji djeg fqiun pas një zënke, gjatë orës policore

Posted by

Një person është djegur sot pasdite nga fqinji i tij për shkak të zenkës mes veti, raporton mkd.mk. Rasti ka ndodhur në Prilep edhe atë deri sa ka zgjatur ora policore. Fqinjët janë zënë mes veti, kurse njëri e ka lyer tjetrin me benzinë dhe ka ka vënë flakën, transmeton Gazeta Lajm.

Nga djegiet e mara, ai është derguar në spital, kurse për rastin është njoftuar edhe policia.

Leave a Reply