Thaçi edhe sot në QKUK, Presidenca jep informacione për gjendjen shëndetësore

Posted by

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka vazhduar edhe sot trajtimin shëndetësor.

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga presidenca.

Ata kanë bërë të ditur se Thaci edhe sot ka vazhduar trajtimin nga personeli i Klinikës Urologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

“Presidenti Thaçi po vazhdon t’i përmbahet terapisë së rekomanduar dhe është në gjendje stabile shëndetësore.

Presidenti Thaçi shpreh sërish mirënjohjen e tij për stafin e QKUK-së dhe Klinikës Urologjike për trajtimin profesional dhe kujdesin e treguar”, shkruhet në njoftim./Express/

Leave a Reply