Vetëvendosje distancohet nga ata që e fyen ish-ushtarin e UÇK-së

Posted by

Lëvizja Vetëvendosje është distancuar nga lajmet se aktivistët e kësaj partie i kanë ofenduar një ish-ushtar të UÇK-së dhe një grua të dhunuar në luftë.

Zëdhënësi Arlind Manxhuka, tha se asnjëri nga dy komentusit në rrjetet sociale nuk ishin pjesë e kësaj partie.

 

Njoftimi i plotë:

 

Leave a Reply