Policia e Kosovës ka njoftuar se me datën 13.04.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij – viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhja e saj.

Sipas ankuesit viktima ka probleme mendore dhe nuk është hera e par që ka dalë nga shtëpia. Është iniciuar lënda e rastit dhe vazhdon të hetohet.

Rasti ka ndodhur në lagjen e Arbërisë në Gjilan. /Telegrafi/

By admin

Leave a Reply