“Jom shku të hoxha, m’ka këndu Kuran”, Fifi tregon si e kaloi depresionin

Posted by

Këngëtarja vazhdimisht po rrëfen për vështirësitë që ka kaluar në jetë.

Ndërkohë, sot Fifi ka treguar se si e ka kaluar depresionin, shkruan lajmi.net.

Derisa fliste me Arditin, Monikën, Sabianin dhe Palomën ajo tha se ka vizituar një imam i cili i ka ndihmuar ta kalojë depresionin dhe sa herë ka shkuar aty tha se qante me lot.

Tutje, këngarja nga Ferizaj zbuloi se familja e saj ka qenë e dhënë pas fesë islame