Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Shkup-Tetovë ku kane mbetur 4 të lenduar.

Siç mëson TetovaSot aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Grupcin mes një kamioni dhe një veture.
Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka bllokuar rrugën.

By admin01