Askush nuk e kishte menduar, momenti kur dy anijet gjigante përpIasen njëra-tjera nga një kiks i vogël i kapetaneve (VIDEO)

Posted by

Një anije turistike ka gërvishtur një tjetër ndërsa po ankorohej në vendpushimin meksikan të Karaibeve të Cozumel, duke dëmtuar të paktën një nga varkat dhe duke rezultuar në një lëndim të lehtë të një pasagjeri. VIDEO