E FUNDIT/ Tërmeti ‘tund’ Ballkanin, ja epiqendra dhe magnituda

Posted by

Një tërmet ka go ditur para pak minutash Bosnjën

Mësohet se magnituda e këtij tërmeti ishte 3.8 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 9 kilometrash!

Epiqendra e tërmetit ishte në zonën e Neveshnje, Bosnjë dhe Hercegovinë!

Nuk ka ender ra portime për dë me materiale apo në njerëz! / Shqipëria Ime