E pabesueshme/ Pula më e madhe në botë, me fuqi sa një traktor (VIDEO)

Posted by

Redaksia jonë ju sjell një video virale që po shpërndahet nëpër rrjetet sociale, ku shihet në video dhe thuhet se është pula më e madhe në botë.

Ndiqeni për më shumë: