Mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Gostivarit, është vr’arë i riu 28 vjeçarë me inicialet G.A.

“Sonte (17-shtator) rreth orës 19:40 në SPB -Tetovë është raportuar se në Spitalin e Gostivarit “Ferid Murad” është sjellë 28-vjeçari G.A. nga Gostivari, i cili ka qenë i lënduar me një plagë hyrëse-dalëse me ar’më zja’rri në kokë. Atij i është dhënë ndihma mjekësore, por i njëjti i’u nënshtrua pla’gëve të marra. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, njoftuan burime nga Policia.

Sipas burimeve policore, dorasit dhe motivi i vra’sjes ende nuk dihen, megjithatë policia ka nisur hetimet.

By admin01