Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka mbajtur një festival në Tiranë ku mes saj kanv performuar edhe artistv të tjerë shqiptarë.

Mesa duket pas mbarimit të koncertit këngëtarja ka hasur me një pyetje të sikletshme nga një fans i saj.

Një video e cila po qarkullon në TikTok tregon momentin ehde kur artistja veç ka dalë nga skena ndërkohë fansi e pyet; “Rita a do martohesh me mua?”.

Këngëtarja pati një përgjigje goxha epike ndonëse qeshi me pyetjen.

“Çfarë pyetje palidhje hahah”, tha ajo.

Kujtojmë se Rita Ora dhe partneri i saj, Taika Waititi përfliten prej kohësh se kanë planifikuar martesën, por i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në fshehtësi të plotë./albeu.com

By admin