Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte para pak çastesh në Çair. Siç mëson TS, autori është i panjohur dhe se ka qëlluar në drejtim të policit me inicialet R.M. duke e goditur me dy plumba njëra i ka përfunduar në bark. Ekipet e e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

 

By admin01