Kufiri Maqedoni-Kosovë, pritje dhe kolona të gjata, ja arsyeja

Posted by

Pritje të gjata dhe kolona të automjeteve janë parë sot në orët e pasdites në kufirin Maqedoni-Kosovë.

Qytetarët që janë nisur rrugës drejt Kosovës dhe anasjelltas drejtë Maqedonisë së Veriut janë duke pritur gjatë sikurse edhe në disa nga pikat tjera kufitare të Kosovës.

Disa qytetarë thanë për Klan M se po presin shumë për të kaluar kufirin e Maqedonisë së Veriut. /KlanMacedonia/