Mjeku i cili humbi ndjenjat dhe u rrëzua përtokë, u rikthye në jetë nga kolegët e tij me një luftë të fortë. pasiqe nje pacient i rastit kishte par momentin qe mjeku kishte ren per tok dhe therret mjeket per ta shpetuar, Doktori pasi rikthehet ne jet thot se kjo isht enje mrekulli, pershkak se ishte nje komplikim i rende i shendetit tim, dhe fal pacientit i cili me me ndihmoi. shiko pamjet me posht

By admin01