Nga inati apo nga qejfi? Beatriks Ramosaj në krahë të Ilirit në “Dance with me”?

Posted by

Tashmë prej kohësh po përflitet për fillimin e “Dancing with the Stars”, me moderim nga Bora Zemani, ku aludohet se në Gold Room, do jetë Donald Veshaj. Por pas këtyre kanë filluar aludimet edhe nga ana tjetër.

Tashmë prej disa kohësh u fol se Ilir Shaqiri refuzoi oferten për në jurinë e “Dancing with the Stars”, për “Dance with me” që pritet të fillojë në Klan. Por nga një postim i moderatores Alketa Vejsiu na bën të mendojmë se pjesë e “Dance with me” do të jetë dhe Beatrix Ramosaj.

Alketa ka publikuar videon e Ilirit dhe Trixës teksa kërcenin dhe përbri shkruhet: “Momenti më artistik i realizuar në BB, e duam te ripërsëritet në “Dance with me”.

Tani më me qejf apo me inat, mbetet për tu parë.