Aktori Donald Veshaj nuk ka arritur që të shpallet fitues i “Big Brother VIP”, shkruan Gazeta Express.

Në finale ai u mposhtë nga valltari Ilir Shaqiri i cili fitoi çmimin e madh prej 100 mijë euro.

E një pas spektaklit, Donaldi ka marr një vendim për papritur për shumë kë.
Ai e ka bërë privat profilin në “Intagram” dhe nga tani ndjekësit postimet e tij mund t’i shohin vetëm nëse e ndjekin atë.

By atdheu1