Pamje: Trajneri serb në gjendje të rëndë pas golit të Zvicrës (VIDEO)

Posted by

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë.

Helvetikët triumfuan 3:2 ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në 1/8 e finales së Kupës së Botës.

Në momentin kur Zvicra barazoi rezultatin, trajneri i Serbisë u pa i djersitur në ulësen e tij.

00:00

00:03