Shikojeni se çka i bën kësaj vajze shqiptare Milaim Zeka në emision live! (VIDEO)

Posted by

Gazetari Milaim Zeka e mban në krah ish-konkurrenten e Përputhen, Antonela Berisha gjatë një emisioni televiziv në Shqipëri.

Një video e shpërndarë në rrjetin social Facebook shihet teksa Zeka e mori në krah Antonelën dhe e uli në karrigen e saj.
Antonela dëgjohet duke qeshur e duke thënë “jo jo”.

Shikojeni se çka i bën kësaj vajze shqiptare Milaim Zeka në emision live.
Më poshtë mund ta shihni videon KËTU

00:00

00:00

 

 

00:30

00:32