Spartak Ngjela njihet për ngacmimet e tij ndaj personazheve të famshëm të televizionit shqiptar. Avokati i njohur herë pas here ka marrë vëmendjen e mediave rozë për komentet pikante që zgjedh të bëj në postimet e moderatoreve dhe vajzave të famshmë të ekranit në rrjete sociale.

Pak kohë më parë Ngjela u bë viral me simpatinë e veçantë që kishte ndaj moderatores Bora Zemanit duke mos i kursyer komplimentet publikisht. Por duket se Bora ka kaluar në vend të dytë dhe vendin ja ka zënë regjisorja Inis Gjoni.

Inisi ka publikuar disa foto ku duket në super formë dhe ka marrë një lum me komente e mes tyre edhe nga një “like” për secilën foto nga Spartak Ngjela./albeu.com/

 

By admin