Tifozja kroate i çmendë arabët në Katar, shumë nga ta nuk e shikuan ndeshjen, ja çfarë bën

Posted by

Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun, ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Me format e saj trupore tifozja mahniti spektatoret.

Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit./insajderi

Shiko fotot:

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />