Video që të рrek në ѕhpirt/ Vjehrra i prish daѕmën nuѕеѕ: Nuk më рëlqeu moj…

Posted by

Ky është momenti tron*ditës kur vjehrra prish dasmën e të birit në mes të ceremonisë për shkak se nuk bie dakord me fjalimin e nuses. Sarah Ragsdale, nga San Jose, Kaliforni, postoi momentin e pabesueshëm që ndodhi në dasmën e së motrës në rrjetin social TikTok.Videoja tron*ditëse është bërë virale për shkak të reagimit komik të vjehrrës, e cila nuk dëshironte që djali i saj të martohej. Ajo tani më është shpërndarë edhe në pothuajse shumica e mediave rozë në botë, si dhe është bërë hit poashtu edhe në youtube, instagram dhe facebook. Shiko videon KËTU