Bëni kujdes/ Hoxha zbulon “sihret” që ndajnë burrin nga gruaja – ja si të ruhemi (VIDEO)

Posted by

VIDEO INTERESANTE – “Bëni kujdes/ Hoxha zbulon në emisionin Kojshia Show “sihret” e kohëve të sodit që rezultojnë deri tek ndarja mes burrit dhe gruajës, gjithashtu hoxha jep këshilla fetare se si të ruhemi nga ta. Për më tepër, ndiqeni të plotë videon KËTU