Fjolla Morina u mbulua për ditët e fundit të muajit të Ramazanit (FOTO)

Posted by

Këngëtarja Fjolla Morina ka ardh me një ndryshim drastik në paraqitjen e fundit.

Në daljet publike jemi mësuar ta shohim provokuese dhe seksi mirëpo kësaj radhe është shfaqur e mbuluar me shami.

Ajo u mbulua për ditët e fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

“KETU DITET E FUNDIT TE MUAJT E MADHERISHUM TA ARIM NATEN E SURATU AL- KADER ELHAMDULILAHGU”, shkroi artistja përbri imazhit.