LAJM I FUNDIT / Shikoni pamjet kur Zoti e bën terr në mes të ditës dhe nuk lëviz asgjë (VIDEO)

Posted by

Fuqia e Zotit, Shikoni pamjet kur Zoti e bene terr ne mes te dites dhe nuk leviz asgje

Vellezer dhe motra te nderuar/a ju sjellim videon e rradhes ne te cilen do te shifni “ se si Allahu e bën natë në mes të ditës – SubhanAllah .

Kjo eshte mrekullia e Allahut xh.sh kur deshiron ai diqka thote Behu dhe ajo behet.

Ju ftojme ta shikoni videon në këtë LINK