Lajm i hidhur: Ndërron jetë 19 vjeçarja shqiptare

Posted by

Erisa Kadriu, 19 vjeçarja nga Podujeva, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme, shkruan Llapi.info.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët e të ndjerës.

Ajo vuante nga një sëm und je e rën’dë dhe lajmi për vde*kjen e saj i ka prekur banorët llapjanë dhe jo vetëm.