Momenti kur gazetares i ndodhi e papritura në emision teksa ishte drejtpërdrejt (VIDEO)

Posted by

VIDEO VIRALE/ Ja pamjet interesante dhe virale nga momenti kur gazetares i ndodhi e papritura në një emision teksa ishte drejtpërdrejt para kamerave televizive. Ndiqeni të plotë këtu VIDEON