VIDEO +16 / Era Istrefi i alivanos djemtë në diskotekë

Posted by

Era Istrefi aktualisht është një nga figurat publike më të kërkuara nëpër mbrëmje muzikore.

Ajo mbrëmë vendosi të alivanos të gjithë ata që shkuan për ta përcjellur performancën e saj.

Ishte twerku, dhe veshja e saj provaktive që ndali frymën për disa momente.

Performanca e saj u prit me shumë brohoritje nga adhuruesit e Erës, shkruan “Kosovarja”.