VIDEO/ Gazetarja sportive bën momentin e sikletshëm në emision, tregon “pak më shumë” seç duhet në kamera

Posted by

VIDEO VIRALE/ Gazetarja sportive kalon momentin e sikletshëm në emision, rrëzohet dhe tregon “pak më shumë” seç duhet në kamera. Ndiqeni të plotë videon këtu:

https://twitter.com/dea_channel/status/1574389207509999618?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1574389207509999618%7Ctwgr%5Efa04606223d909a29a92b2692fa9c0282dbd6cc4%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https://instant-articles.com/&mibextid=q5o4bk