Vjen reagimi i parë nga Arbenita pas dhunës nga Fero

Posted by

Pasi u rikthye në mediat sociale pas dramës me Feron, i cili gjendet në paraburgim për 30 ditë nën akuzën dhunë në familje, ka reaguar Arbenita Ismajli.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Arbenita u shpreh:

Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen. Unë dhe Nina jemi mirë. Unë besoj në drejtësi”.