Del e vërteta në shesh – ja kush e përplasi burrin e Shkurte Fejzës

Posted by

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, ka reaguar pas aksidentit të babait të saj, Hajrush Behluli, i cili u godit nga një veturë të premten në qytetin e Prizrenit.

Ajo ka njoftuar se babai i saj është mirë, por ende është në spital.

Gresa ka falënderuar gjithë stafin mjekësor që janë angazhuar për tejkalimin e kësaj gjendje.

Reagimi i saj pa ndërhyrje:

Përshendetje për ju miq e dashamirë të shumtë që na keni thirr, u interesuat, jeni lut për gjendjen e babit dhe të gjithë ju që na vizituat, ju faleminderit nga zemra.

Fal Zotit të madh babi ka shpëtu dhe është mirë.

Falenderojmë të gjithë stafin mjekesor të spitalit regjional të Prizrenit, mjekët, motrat, që nga porta e deri specialistët që u angazhuan për tejkalimin e kësaj gjendje.
Shpresojmë dhe urojmë që sa me shpejt të lirohet nga spitali dhe të kthehet në shtepi.

Zoti ju ruajt e ju bekofte të gjjthëve, paçit veç gezime në jeten tuaj./Arbresh.info/