E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkup: Ndahet në dy pjesë BMW-ja

Posted by

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Shkup në Cementar, ku një veturë e tipit BMW është përplasur në një shtyllë elektrike, njofton Monitor.mk nga tereni. Sipas informacionëve, shoferi i veturës është lënduar dhe është dërguar në spital. Policia dhe prokuroria kanë dal në vendngjarje./Monitor.mk