‘Keq puna’, Klea Huta tregon ç’probleme po has gjatë shtatzënisë

Posted by

Rreth një muaj më parë me anë të një fotoje të publikuar në Instagram moderatorja Klea Huta konfirmoi shtatzëninë dhe gjininë e foshnjës. Në foton në fjalë ajo shihej e shtrirë në krevat, e veshur me të bardha dhe me duart e vendosura te barku i rrumbullakosur.

Klea dhe Elgiti do të bëhen së shpejti me një djalë dhe së fundmi moderatorja ka treguar një ndër problemet që po has gjatë shtatzënisë. Me anë të një postimi në Instastory, Klea na ka lënë të kuptojmë se nuk po e bën gjumin rehat.

Ajo po kërkon të gjejë një jastëk të posaçëm për gratë shtatzëna. “Keq puna”, shkruan moderatorja duke treguar se deri më tani nuk i ka aspak mirë punët me gjumin.

Leave a Reply