VIDEO/ Tentoi të bën ‘twerk’, por e tradhëtoi fustani

Posted by

Ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç do ti!
Super-modelja Lateysha kishte tentuar në një LIVE SHOW të bënte ‘twerk’ por gjërat nuk i kishin shkuar mirë.
Ajo kishte pranuar ta bënte këtë live, por u tradhëtua nga fustani dhe i dolën të pasmet. Ndiqeni VIDEON