Befason Sali Berisha/ Zbulon se nën udhëheqjen e kujt ishte Adem Jashari (VIDEO)

Posted by

Befason Sali Berisha në emisionin Koshia Show me moderator Sadri Imerin/ Duke folur për historinë dhe zhvillimet në Kosovën tonë, Berisha zbulon se nën udhëheqjen e kujt ishte komandanti Adem Jashari. Për më tepër ndiqeni të plotë VIDEON