‘Çmendet’ Edi Rama, puth dhe ja çfarë i bën kryeministres së Italisë

Posted by

Edi Rama ka bërë një veprim të papritur në Samit, ku një video është bërë virale në Instagram.

Faqja “Joqalbania” ka publikuar momentin kur Rama shihet duke e puthur e përqafuar kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni.

Më poshtë pamje.