Nuk përmbahet Nora Istrefi, i bën vetës video duke ‘dridhur’ belin në dhomë të hotelit

Posted by

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi Nora ka publikuar një video ku shfaqet ngadhoma e hotelit.

Në dipsonim të mirë e duke e ‘dridhur’ belin, Nora shfaqet super joshëse nga dhoma e hotelit.

Me këto lëvizje provokuese, Nora ekspozon trupin në top formë. /ORAinfo/

VIDEO: