Kush largohet të martën nga “Big Brother VIP”?

Posted by

Pasi Dea Mishel fitoi sfiden e intelegjences ajo fitoi edhe pushtetin per te nominuar 3 nga banoret qe ajo deshi kshtu qe ajo nominoi Luizin Kiaren edhe Efin.

Pas votimeve te publikut Efi u largua nga Shtepia ku gjate atyre momenteve Luizi shpe rtheu keq ndaj Deas pasi ishte shum i tensionuar dhe ai u betua qe do te hakmerret ndaj Deas.

Pas el eminimit te Efit duke se i gjithe populli shqiptar ka marre vrull te keq ndaj Deas dhe pasi qe Kristi vendosi qe e gjithe ne nominim kush mendoni se do largohet te marten?