Momentet më shokuese dhe çuditshme që janë kapur nga kamerat e sigurisë (VIDEO)

Posted by

Është shpërndarë në masë të madhe një video virale nëpër rrjetet sociale ku shihen disa nga momentet më shokuese dhe të çuditshme që janë kapur nga kamerat e sigurisë. Në rastin në fjalë, mjeku i ambulantës i afrohet nga pas pacientes së tij, mirëpo shikoni reagimin e gruas. Për më tepër ndiqeni të plotë VIDEON