Pamje 16+ / Arbenita Ismajli po ‘tranon’ meshkujt – pozon pa “jeleka” (FOTO)

Posted by

PAMJE 16+ / Arbenita e Feros pa jeleka pozon, meshkujt i “tranon”

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli ka bere paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e reperit, Fero këtë herê ka pozuar pa jelekê, shkruan Raporto24.

Padyshim linjat e saj janë kaq perfekte, dhe Fero sigurisht ndihet xheloz.

Vlen tê përmendim faktin se çifti janë edhe prindêr tê njê vajze./Raporto24/