Pas Dortmundit edhe Hamburgu ‘frymon’ shqip, mijëra shqiptarë para stadiumit

Posted by

Pak orë na ndajnë nga fillimi i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Kroacisë, i vlefshëm për Kampionatin Evropian “Gjermania 2024”.

Edhe sot në Hamburg pritet një përkrahje e madhe për kombëtaren shqiptare nga tifozët shqiptarë.

Nga disa pamje, shihet një numër i madh i tifozëve shqiptarë në qytetin e Hamburgut.