Shkojnë me pushime në Ksamil por çuditen sa kushtojnë 2 byreka për mëngjes

Posted by

Nje familje ka shkuar per pushime ne Ksamil por eshte cuditur nga fatura qe ka marre pasi ka porositur dy bereke dhe dy kalcone.

Ata kane fotografuar faturen dhe e kane derguar ne JOQ.

Ata shkruajn: “Pershendetje JOQAlbania kemi ardhur me pushime ne ksamili por 2 byrek dhe 2 kalcone qe mora per femijet ne mengjes, kjo eshte fatura por nuk eshte normale kjo gje”

Po ju si ju duket a eshte normale kjo fature apo ka dicka qe nuk shkon?