Vrasje e dyfishtë në Shkup

Posted by

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit. Jozyrtarisht, një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë.

Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

Priten informacione zyrtare nga MPB./KlanMacedonia