The Sun: Xherdan Shaqiri në një lidhje me këngëtaren shqiptare (FOTO)

Posted by

E përditshmja britanike “The Sun” ka raportuar sot në versionin e saj online për një lidhje mes sulmuesit të Liverpoolit Xherdan Shaqiri, me këngëtaren Dhurata Ahmetaj.

Sipas tabloidit anglez, çifti frekuentohen bashkë prej disa kohësh dhe kjo shpjegohet edhe nga udhëtimet e shpeshta të 27-vjeçares në kryeqytetin britanik, Londër.

Deri tani vetë Xherdan Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj nuk kanë konfirmuar, por as nuk kanë refuzuar një raport dashurie mes tyre, ndërsa vetëm në ditët në vijim pritet të ketë më shumë detaje për këtë.

Leave a Reply